• Polski

Współpraca z dostawcami

Stworzyliśmy serwis, którego podstawowym celem jest promowanie ekologii. Chcemy zachęcić wszystkich ludzi do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Jesteśmy otwarci na współpracę z małymi i dużymi producentami czy dystrybutorami, którzy mają w swojej ofercie certyfikowane produkty ekologiczne, jak również udokumentowane produkty naturalne. Dajemy szanse rozwoju tym, którzy rozpoczynają swoją działalność, jak również tym, którzy już od lat znają rynek ekologiczny.

Aby dotrzeć do szerszej grupy odbiorców połączyliśmy rynek Polski i Wielkij Brytanii, natomiast docelowo odbiorcami Waszych produktów będą klienci z krajów UE. Wierzymy, że dzięki profesjonalnej wspólpracy będzie ona bardzo owocna dla obu stron.

Jeśli jesteście gotowi do zwiększenia sprzedaży i zareklamowania swoich ekologicznych produktów Firma Pro-Natural z przyjemnością powiększy ofertę o Wasze artykuły.
Firmy zainteresowane współpracą handlową prosimy o kontakt za pomocą formularza.

Współpraca redakcyjna

Tworzymy serwis, którego głównym zadaniem będzie promowanie ekologii oraz zdrowego stylu życia. Poszukujemy redaktorów posiadających wiedzę z zakresu ekologii i ochrony środowiska, którzy w sposób fachowy i umiejętny będą redagować teksty.

Naszym celem jest podnoszenie świadomości wszystkich ludzi, dlatego teksty będą musiały być redagowane w sposób przystępny i zrozumiały dla osób bez fachowej, naukowej wiedzy. Odbiorcy treści będą z krajów UE, głównie Polski i Wielkiej Brytanii, dlatego oczekujemy tekstów w 2-ch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Początkowa faza współpracy będzie na podstawie umowy o dzieło, z wynagrodzeniem płatnym za wykorzystane przez nas teksty.

W zakresie konkretnej tematyki wybór pozostawiamy autorom. W Ich interesie będzie dobór takich tematów, aby zostały one opublikowane, ponieważ będzie to podstawa do wypłaty wynagrodzenia. Pozostawiamy możliwość wcześniejszej konsultacji tematów, celem uniknięcia lub zmniejszenia ryzyka, że tekst nie zostanie wykorzystany.
Dopuszczamy możliwość zamówienia tekstu na konkretny, przedstawiony przez nas temat lub też inspirowany wskazanymi przez nas źródłami.

Docelowo chcemy nawiązać stałą współpracę z kilkoma redaktorami, oferując stałe wynagrodzenie w zamian za minimalną ilość opublikowanych tekstów w miesiącu lub tygodniu.

Ze swej strony gwarantujemy pracę w miłym i otwartym na współpracę zespole.

Osoby zainteresowane współpracą redakcyjną prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.