• Polski

Pro-Natural to hasło, które zjednoczyło grupę osób, mających na celu wdrożyć w życie jakże oczywistą w ostatnim czasie dla wszystkich dewizę - w harmonii z naturą.

Jesteśmy otwarci na wszystko co ma związek ze zdrowiem, ochroną środowiska, promocją sprawiedliwego handlu, recyklingiem czyli ekologią w pełnym tego słowa znaczeniu.

Polska nie ma wieloletniej tradycji życia w harmonii z naturą, znaczniej dłużej cieszą się nią Brytyjczycy. Postanowiliśmy więc, połączyć te dwa rynki i udostępnić możliwość wymiany produktów, doświadczeń i wiedzy o ekologii dla wszystkich chętnych do zmiany trybu życia na Pro-natural(ny).

Naszym celem jest, aby ułatwić i pomóc w moralnym wyborze odpowiedniego dla siebie produktu. Każdy producent walczy o najmniejszą złotówkę poprzez promocję czy reklamę, ale czy zawsze robi to uczciwie? Sami odpowiedzmy sobie na to pytanie… Musimy być świadomi, że to od nas zależy jaki produkt będzie najlepszy. Spowoduje to częsty jego wybór spośród wielu proponowanych i dostępnych na rynku. To My mamy możliwość ukierunkować producentów na to czego chcemy i czego od nich oczekujemy.

Dzięki nam jest to proces bardzo prosty, ponieważ produkty dostępne w naszym sklepie pochodzą z gospodarstw ekologicznych, uwzględniamy wsparcie ubogich producentów z Krajów Trzeciego Świata, proponujemy biodegradowalną chemię, dzięki której chronimy środowisko oraz wspieramy producentów inwestujących w czyste i zdrowe technologie.